Ana Sayfa
Hakkımızda
Ürünlerimiz
Markalarımız
Blog
İletişim
Sublimasyon Baskı Ürünleri
Diğer Ürünler:
► Luas reklam paket servis çantası, pizza çantası, nano çanta 90LT
► Luas masaüzeri tutucu, pleksi ile ayırma aparatı, vidalı, beyaz
► Sublimasyon Ahşap Baskı Ürünleri
► Sublimasyon Fotoğraf Çerçeveleri
► Sublimasyon Baskı Ürünleri
Sublimasyon Baskı Ürünleri
 
Masaüstü Sublimasyon
Sublimasyon Nedir?
Sublimasyon; maddenin ısı uygulandığında katı halden -aradaki sıvı hali atlayıp- gaz haline geçmesidir.
 
 
Sublimasyon Sistemleri Nasıl Çalışır?
Sublimasyon boyaları, mürekkep içerisinde mikroskobik boyutlarda katı halde bulunur. Bu boyalar mürekkep püskürtmeli bir yazıcı ile özel bir transfer baskı kağıdı üzerine aktarılır. Bu kağıt, baskı yapılmak istenilen yüzey üzerine konulup transfer baskı presi ile ısı altında preslendiğinde kağıt üzerindeki boya gaz formuna geçer ve baskı yapılacak yüzeye transfer olur. Sublimasyon yöntemi ile sadece polyester veya polyester kaplamalı yüzeylere baskı yapılabilir.
 
 
Sublimasyon ile Hangi Ürünlere Baskı Yapılabilir?
Süblime boyalar sadece polyester yüzeylere transfer olabilirler. Bu nedenle bu yöntemle sadece polyester veya polyester kaplı ürünlere baskı yapılabilir. Sublimasyon ile baskı yapılabilecek yüzlerce ürünü kataloğumuzda bulabilirsiniz:
 
> Polyester t-shirtler ve kumaşlar
> Kupalar ve çeşitli seramik ürünleri
> Metaller
> Ödül ürünleri
> Yaka kartları
> Plastik ürünler (anahtarlıklar, saatler, isimlikler)
> Ahşap ürünler (bardak altlıkları, yönlendirmeler, plaketlikler, foto çerçeveler)
> Puzzlelar
> Akıllı telefon kapakları
> Bayraklar ve daha yüzlercesi
 
 
 
Sublimasyon Baskının Kalitesi Nasıl?
Sublimasyon ile yapılan baskılar çok canlı renklerde oluşur. Baskı çizilmelere ve mekanik aşınmaya karşı çok dayanıklıdır. İç mekanda kullanıldığında, sublimasyon ile basılmış ürünler onlarca sene hiç bir solma ve yıpranma ile karşılaşılmadan kullanılabilir. Bu boyalarla basılmış tekstil ürünleri yıpranmadan sıkıntısız bir şekilde yıkanabilir. Dış mekanda kullanılacak ve sürekli güneş altında kalacak ürünlerin ise UV dayanımını arttıracak lak ve kaplamalarla kullanılması önerilir. 

Süblimasyon Beyaz Kupa Bardak

İthal üründür
Sublimasyon baskıya uygundur
Seramik malzemeden imal edilmiştir.
9,5cm yüksekliğinde ve 8cm çapındadır.
Koli halinde almak isterseniz 36 adet tercih edebilirsiniz.

Ürünümüz sağlık sertifikalı ve porselen niteliğinde ithal kupa bardaktır.

 

   Renk değiştirebilen sihirli kupa bardak üzerine süblimasyon transfer baskı sistemi ile baskı uygulanır. Uygulama yapılırken standart düz beyaz kupaya baskı yaptığınız şekilde baskı yapılır. Herhangi bir ekstra donanım ya da farklı bir tüketim malzemesine ihtiyaç duymazsınız.

 

   Süblimasyon renk değiştiren kupa bardak koli içeriğinde 36 adet bulunur. Orijinal koli içerisinde kutusuz olarak, karton tepsilerde sevk edilmektedir. Bu süblimasyon sihirli kupa bardağa baskı yaparken , , veya nı kullanabilirsiniz. (3D baskı makinası gereklidir.)

 

    Son derece canlı baskı sonucu veren bu süblimasyon kupalarda fark yaratacağınız baskı sonuçları elde edebilmek için ve ile baskılarınızı bir dan alabilirsiniz.

Not: Baskı ayarları zaman zaman ürünlere, kullanılan kağıt ve mürekkebe, baskı makinasına ve hatta mevsime göre dahi farklılıklar gösterebilir. Bu nedenle toplu imalat öncesi lütfen deneme baskısı yapınız. Ürünler baskısız ve toptan olarak satılmaktadır. Kargo firmaları cam, seramik ve porselen ürünlerin taşınmasından kırılma riski sebebiyle kaçınmaktadırlar. Dolayısıyla bu tip ürünlerin sevkiyat esnasında hasar görmesi durumunda oluşabilecek kaybı ödememektedirler. Firmamız bu tip ürünlerin zarar görmemeleri için ambalajları konusunda maksimum çabayı sarf etmekle beraber artık kargo veya ambar ile sevkiyatı esnasında verilen nakliye zararları konusunda bir sorumluluk kabul etmemektedir. Burada sevkiyat sırasında oluşabilecek hasar riskinden dolayı sorumluluk alıcı firmaya aittir.

 
 
SİTE HARİTASI
BİZE ULAŞIN
 Adres   :   Umurbey Mahallesi Liman Caddesi No:40/2 Alsancak KONAK/İZMİR
           

 Tel   :   (0850) 441 58 27
           

 E-Mail   :   info@astareklam.com.tr
BİZİ TAKİP EDİN