Ana Sayfa
Hakkımızda
Ürünlerimiz
Markalarımız
Blog
İletişim
İç Mekan Adaptörler
Diğer Ürünler:
► Şerit Led
► Dış Mekan Adaptörler
► İç Mekan Adaptörler
► Modül Led Lensli Mercekli
► Mean Well Marka Adaptörler

İç Mekan Adaptörler

 12 Volt 30 Amper 350W Slim Led Adaptör

 
İç ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmış 12 volt slim kasa led adaptörleri, 220V şebeke gerilimini 12 volt ile çalışan led ürünlerinin ihtiyaç duyduğu gerilim ve akım değerlerine düşüren ürünlerdir. Ürünümüz stabil gerilim çıkışına sahiptir. (L) ve (N ) ayakları 220V şebeke gerilim girişleridir. (T) topraklama,  (V+) 12 volt çıkışın artı kutbu, (V-) 12 volt çıkışın eksi kutbudur. Kullanılacak led ürünün adet veya metrajına göre led adaptör ve amperaj seçimi yapılmalıdır, aksi halde ürünleriniz zarar görebilir. 12 volt 29 amper slim kasa led adaptörün kapasitesinin %80'ninden fazlasının kullanılmaması adaptörünüzün daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.
Hayatımızın  artık ayrılmaz bir parçası haline gelen led ler artık bin bir çeşit hal aldılar. Bunlardan biride modül led'dir. Modül ledler üreticilerin ihtiyaçlara yönelik farklı yaklaşımları sayesinde geliştirilmiştir. Ve bu farklı yaklaşım sayesinde ışık ihtiyaçlarını kaliteli ekonomik ve uzun ömürlü bir çözüm sunuldu.
 
 
 
Modül Led Led aydınlatma, spot, panel, projektör, ışık, floresan, ampul & lambalar luas.com.tr'de! En uzun ömürlü Led çeşitleri & en uygun fiyatları https://www.luas.com.tr/led !
 
Şerit led fiyatları binlerce marka ve çeşitleri ile luas.com.tr'de! Modül Led şerit led fiyatları, 3 çipli ve çeşitleri için luas reklam 'ı ziyaret edin.
 
Aydınlatma & Elektrik Malzemelerini İndirimli Fiyatlarla luas.com.tr de Hemen Alın! Telefon ile Destek ve Ödeme Koruma Sistemiyle Fırsatlarla Dolu Alışveriş Dünyasına Katılın.
 
 

 

 SATIN AL 

SİTE HARİTASI
BİZE ULAŞIN
 Adres   :   Umurbey Mahallesi Liman Caddesi No:40/2 Alsancak KONAK/İZMİR
           

 Tel   :   (0850) 441 58 27
           

 E-Mail   :   info@astareklam.com.tr
BİZİ TAKİP EDİN