Ana Sayfa
Hakkımızda
Ürünlerimiz
Markalarımız
Blog
İletişim
Ayna Pleksiglass Levhalar
Diğer Ürünler:
► Dökme Pleksiglass Levhalar
► Çekme Pleksiglass Levhalar
► Ayna Pleksiglass Levhalar
► Çubuk - Boru Pleksiglass
► Oluklu Polikarbonat Levhalar
► Castplas Pia Renk Kartelası
► Pet-g Levhalar
► Solid Polikarbonat Levhalar
AYNA AKRİLİK PLEKSİGLASS LEVHALAR                             PARÇA PLEKSİ SATIN AL 
 
Ayna pleksi olarak bilinen ürünümüz Çekme akrilik levhanın arkasına sır çekilerek yapılan Dekoratif görünümü,hafif yapısı ile  tasarımda sınırsız özgürlük ve renk seçeneğinin yanı sıra okullarda,hapishanelerde,hastanelerde ,AVM gibi toplulukların bulunduğu yerlerde güvenliğin ön planda tutulduğu alanlarda kullanılır. Ayna akrilik levhalar kırıldığında kenarları keskin kenarlı değildir, Bu yüzden dans ve bale salonlarında,tavan aynaları olarak evlerde ,dekoratif eşya olarak otel lokanta  v.b. yerlerde kullanılır.
Ancak akrilik aynalar sert bir malzeme olmadığı için uygulandığı yerlerin düz olması gerekir.Zemin eğiklikleri aynada konveksiyonel eğiklikler yaratır.Dış bükey veya iç bükey görüntü elde edilmek istenmiyorsa malzeme sert bir yüzeye uygulanmalıdır.
RENK
Gümüş -Altın - Kırmızı - Mavi - Pembe - Bronz - Turuncu 
KALINLIK
1.1 mm - 1.8 mm - 2.8 mm 
ÖLÇÜ 
122*244 cm 
KESİM 
Lazer Kesime uyfundur.
 
Dekoratif Ayna Akrilik Hakkında Bilinmesi Gerekenler
 
Günümüz şartlarında ve imkanlarında artık insanlar evini bilgisayar başında oturduğu yerden dekore edebiliyor, misafirlerini şaşırtabiliyor, sevdiklerini en değişik akrilik aynaları ile sevindirebiliyor, ofis, işyeri ve diğer mekanlarına farklı boyut kazandırabiliyor.
 
Akrilik aynalar cam ve kristal aynalara alternatif olarak geliştirilmiş aynı cam aynalar gibi görüntü verebilen, kırıldığında el kesmeyen, çocuk odalarında, banyo ve lavabolarda korkmadan uygulanacak hem dekorasyon hem de güvenlik malzemesi olarak kullanılabilmektedir.
Ürünlerde standart kalınlık 1.1 mm 1.8 mm ve 2.8 mm olarak üretilebilmektedir.Ürünler ev dekorasyonunda kullanılabildiği gibi işyeri, mağaza, ofis, tavan, portmanto, lavabo, banyo, wc  ve diğer mobilya dekorasyonunda da çok dikkat çekici ve değişik sonuçlar vermektedir.
Özel gün ve parti organizasyonlarında duvar, tavan, yer süslemelerinde mekana boyut kazandırmak, ışıldatmak amaç ise bu aynalar doğru amaca hizmet edecektir. 
Bu aynalar cam zannedilerek alınmakta ve hayal kırıklığı yaşanmaktadır. Çünkü cam kadar düzgün görüntü vermeyen kalitesiz Uzakdoğu malzeme ile yapılmış aynalar görüntüyü kırık ve bulanık vermektedir..
Üzerlerinde koruyucu film mevcut olmakla beraber arka yüzeyi sır ile kaplıdır.
Farklı renk seçenekleri ve kalınlıkları mevcuttur. Sevgililer günü, doğum günü ve hediye etmek amaçlı değişik amaçlarda kullanılmaktadır.
 
SİTE HARİTASI
BİZE ULAŞIN
 Adres   :   Umurbey Mahallesi Liman Caddesi No:40/2 Alsancak KONAK/İZMİR
           

 Tel   :   (0850) 441 58 27
           

 E-Mail   :   info@astareklam.com.tr
BİZİ TAKİP EDİN